PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Efekt HALO - INVISEfekt HALO - INVIS

Litery podświetlane od tyłu

Zdarzają się sytuacje, że na wykonanie reklamy jest bardzo mało czasu.

Przyczyny bywają różne: decydują o tym daty montażu, otwarcia lokalu, targów..., a czasem także późne decyzje Zleceniodawcy. W takich nagłych zleceniach nie owijamy w bawełnę i szczerze oceniamy sytuację. Bywa, że zbyt złożone zlecenie jest niewykonalne w ciągu zaledwie kilku dni i z przykrością musimy odmówić. Ale jeśli tylko cel jest osiągalny, wtedy zakasamy rękawy i ruszamy do pilnego działania!

Tak było w przypadku logo INVIS podświetlanego od tyłu, który mieliśmy przyjemność wykonać dla firmy Invis Wearables. Czasu było mało, ale dzięki bardzo miłej i sprawnej współpracy, wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. Tak powstała reklama z matowego dibondu czarnego, o szerokości ok. 120 cm, podświetlana efektem HALO, w wersji kolorowej (LED RGB, taśma sterowana pilotem).

Pani Julii z firmy Invis Wearables dziękujemy za rzetelny kontakt i udostępnienie zdjęć zamontowanej reklamy. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie!

poprzednia « Litery podświetlane od tyłu » następna
Opinie
Średnia ocena 5,0 (1 opinia)12345
12345
Opinie klientów o produkcie: Litery podświetlane od tyłu
12345
Julia, 2022-12-22
Chciałabym bardzo podziękować za zaopiekowanie się naszym zamówieniem, które było wyzwaniem czasowym. Bardzo jesteśmy wdzięczni za uprzejmą formę kontaktu z Pana strony oraz cierpliwe i szybkie odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Litery i logo bardzo nam się podobają i dzięki Panu również mamy miłe odczucia słysząc nazwę Brandekor.
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!