PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Efekt HALO - WEJŚCIEEfekt HALO - WEJŚCIEEfekt HALO - WEJŚCIEEfekt HALO - WEJŚCIE

Litery podświetlane od tyłu

WEJŚCIE, WYJŚCIE, WC, SZATNIA lub inne użytkowe napisy możemy wykonać w wersji płaskiej lub przestrzennej, niepodświetlanej lub podświetlanej.

Jak różnorodne mogą być pomysły na użytkowe napisy do firm, biur, hal czy lokali, pokazuje choćby nasza inna realizacja napisu WEJŚCIE, którą wykonaliśmy w wersji przestrzennej ze styroduru malowanego.

Dla firmy P.H.U. OAZA mieliśmy okazję zrealizować napis tego typu, z podświetleniem LED od tyłu (efekt HALO).

Całość reklamy osiągnęła rozmiary 150x45 cm.

To, co z pewnością wyróżnia pokazane na zdjęciach litery WEJŚCIE, to lustrzana plexi zdobiąca ich lica. Srebrne lustro 3mm osadzone na grafitowej płycie podkładowej dało bardzo ciekawy efekt. Napis został podświetlony wodoodporną taśmą LED w kolorze białym.

Plexi lustro to bardzo interesująca i atrakcyjna odmiana szkła akrylowego, o ekskluzywnym charakterze. W naszej pracowni zaoferować możemy:

  • plexi lustro srebrne
  • plexi lustro złote
  • plexi lustro złotą metaliczne ― o zmniejszonym odbiciu i połysku

Z lustrzanego materiału możemy wyciąć płaskie napisy, kształty lub logotypy. Możemy także posłużyć się taką plexi w wykonaniu frontów liter podświetlanych, jak na prezentowanym obok przykładzie.

W razie zainteresowania reklamą z plexi lustrzaną, prosimy o kontakt.

poprzednia « Litery podświetlane od tyłu » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!