PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Efekt HALO - LA COSTAEfekt HALO - LA COSTAEfekt HALO - LA COSTA

Litery podświetlane od tyłu

Efekt HALO zachwalaliśmy wielokrotnie – jest to efekt jaki uzyskuje się przez podświetlenie znaków od tyłu. W ten sposób litery posiadają za sobą wyrazistą otoczkę świetlną, uwydatniającą ich obrys, co tworzy bardzo atrakcyjny i klimatyczny styl reklamy świetlnej.

Wykonywaliśmy już przeróżne fronty do efektu HALO, niemal na każdy dostępny kolor materiału, w tym również złoty lub srebrny dibond szczotkowany. Ostatnio nasze doświadczenie wzbogaciło się o bardzo pomysłowe i efektowne fronty lustrzane, dzięki zleceniu, które otrzymaliśmy od Restauracji La Costa! Efekt lustra na frontach umożliwia zastosowanie specjalistycznej plexi srebrnej lustro, która jest dostępna również w naszej pracowni!

Uzyskany rezultat  staraliśmy się udokumentować na sesji zdjęciowej powstałej reklamy. Choć jest to efekt połowiczny, ponieważ na zdjęciach fronty zaklejone są jeszcze zabezpieczającą folią ochronną. Aby wzmocnić lustrzane fronty, usztywniliśmy je mocno od spodu dibondem o grubości 3mm.

Sam napis LA COSTA osiągnął wysokość 1 metra, co czyni tę reklamę jednym z większych projektów technologii HALO, który mieliśmy okazję podejmować!

poprzednia « Litery podświetlane od tyłu » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!