PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Bez tytułuBez tytułuBez tytułuBez tytułu

Litery 3D z taśmy aluminiowej podświetlane od tyłu

Prezentowane Litery blokowe z taśmy aluminiowej podświetlane od tyłu wykonaliśmy dla VERZEKERINGEN BANK. Taka forma reklamy świetlnej jest bardzo popularna w Niemczech i w całej Europie zachodniej. Klosze litery zostały wykonane z dibondu (fronty nie świecą swoją powierzchnią), boki z precyzyjnie dopasowanej taśmy aluminiowej, a w całości ukryto moduły LED, które rzucają światło na powierzchnie mocowania, za literą. Litery te nie posiadają pleców, natomiast są wyposażone w dystanse, dzięki którym nie przylegają ściśle do podłoża tylko zachowują od niego odstęp. Dzięki temu światło wydobywające się z nich tworzy świetlną otoczkę dookoła (tzw. HALO), a cały napis jest doskonale czytelny.

Takie rozwiązania znajdują częste zastosowanie, zwłaszcza w starych miastach gdzie są wąskie uliczki i pomiędzy lokalami handlowymi, znajdują się prywatne mieszkania. Bezpośrednie światło z napisów reklamowych, może być wówczas zbyt intensywne i zakłócać spokój sąsiadom.

poprzednia « Litery 3D z taśmy aluminiowej podświetlane od tyłu » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!