PL | DE
Realizacje / Litery 3D podświetlane
Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowejLitery 3D podświetlane z taśmy aluminiowejLitery 3D podświetlane z taśmy aluminiowejLitery 3D podświetlane z taśmy aluminiowejLitery 3D podświetlane z taśmy aluminiowejLitery 3D podświetlane z taśmy aluminiowejLitery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Napis "Die kleinen Grünschnäbel" wykonaliśmy w technologii liter 3D, podświetlanych LED, z bokami z giętej taśmy aluminiowej.

Znaki tego typu możemy wykonać o wysokości od 20 cm do nawet 120 cm.
Głębokość litery to 8-9 cm (w zależności od wybranej taśmy).

Front wykonany jest z najwyższej jakości plexi wylewanej, kolorowej, 3mm grubości. Oferujemy szeroką paletę kolorów plexi do wyboru. Boki liter wykonane są z precyzyjnie giętej maszynowo taśmy aluminiowej. W przypadku napisu "Die kleinen Grünschnäbel" była to taśma srebrna szczotkowana. Plecy stanowi gruba (10 mm) płyta PCV spienionego.

W literach naszej produkcji stosujemy podświetlenie markowymi modułami LED 12V, w pełni wodoodpornymi, ze stabilizacją napięcia, aluminiową płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło.

Z każdej litery wyprowadzony jest jest przewód zasilający o długości 0,5 m. Na życzenie Klienta możemy wyprowadzić znacznie dłuższy przewód.

Dlaczego litery warto zamówić właśnie u nas?

  • wykonywane przez nas reklamy podświetlane LED przeznaczone są do długotrwałej ekspozycji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, co gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne (słońce, deszcz, mróz)
  • używamy wyłącznie sprawdzonych, markowych komponentów, dzięki czemu klient ma gwarancję, że jego reklama będzie działała przez lata
  • jako producent zawsze mamy najatrakcyjniejsze ceny, można do nas przyjechać, obejrzeć i dotknąć naszych produktów, doradzimy najlepsze rozwiązanie
  • niestraszne są nam realizacje nietypowe, skomplikowane i trudne do wykonania
  • nasze projekty cechuje dbałość o szczegóły i duża atrakcyjność, która przekłada się bezpośrednio na zwiększenie zysków naszych klientów
  • dbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej wstępnej wizualizacji szyldu podświetlanego oraz wyceny takiej realizacji.

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!