PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
litery 3D ALU Die kleinen Grünschnäbellitery 3D ALU Die kleinen Grünschnäbellitery 3D ALU Die kleinen Grünschnäbellitery 3D ALU Die kleinen Grünschnäbellitery 3D ALU Die kleinen Grünschnäbellitery 3D ALU Die kleinen Grünschnäbellitery 3D ALU Die kleinen Grünschnäbel

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Napis "Die kleinen Grünschnäbel" wykonaliśmy w technologii liter 3D, podświetlanych LED, z bokami z giętej taśmy aluminiowej.

Znaki tego typu możemy wykonać o wysokości od 20 cm do nawet 120 cm.
Głębokość litery to 8-9 cm (w zależności od wybranej taśmy).

Front wykonany jest z najwyższej jakości plexi wylewanej, kolorowej, 3mm grubości. Oferujemy szeroką paletę kolorów plexi do wyboru. Boki liter wykonane są z precyzyjnie giętej maszynowo taśmy aluminiowej. W przypadku napisu "Die kleinen Grünschnäbel" była to taśma srebrna szczotkowana. Plecy stanowi gruba (10 mm) płyta PCV spienionego.

W literach naszej produkcji stosujemy podświetlenie markowymi modułami LED 12V, w pełni wodoodpornymi, ze stabilizacją napięcia, aluminiową płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło.

Z każdej litery wyprowadzony jest jest przewód zasilający o długości 0,5 m. Na życzenie Klienta możemy wyprowadzić znacznie dłuższy przewód.

Dlaczego litery warto zamówić właśnie u nas?

  • wykonywane przez nas reklamy podświetlane LED przeznaczone są do długotrwałej ekspozycji wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, co gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne (słońce, deszcz, mróz)
  • używamy wyłącznie sprawdzonych, markowych komponentów, dzięki czemu klient ma gwarancję, że jego reklama będzie działała przez lata
  • jako producent zawsze mamy najatrakcyjniejsze ceny, można do nas przyjechać, obejrzeć i dotknąć naszych produktów, doradzimy najlepsze rozwiązanie
  • niestraszne są nam realizacje nietypowe, skomplikowane i trudne do wykonania
  • nasze projekty cechuje dbałość o szczegóły i duża atrakcyjność, która przekłada się bezpośrednio na zwiększenie zysków naszych klientów
  • dbamy o staranne zabezpieczenie przesyłki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej wstępnej wizualizacji szyldu podświetlanego oraz wyceny takiej realizacji.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!