PL | DE | EN | CZ
Realizacje / Litery 3D podświetlane
litery 3D podświetlane z bokami ALUlitery 3D podświetlane z bokami ALUlitery 3D podświetlane z bokami ALUlitery 3D podświetlane z bokami ALUlitery 3D podświetlane z bokami ALU

Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej

Przedstawiamy nowość w naszej ofercie: litery 3D podświetlane LED z bokami wykonanymi z giętej maszynowo taśmy aluminiowej.

Produkt ten może być ciekawą alternatywą dla liter 3D z kloszem z plexi, jeśli boki liter nie muszą być podświetlane. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości taśmy aluminiowej możliwe jest uzyskanie niemal dowolnego, nawet bardzo trudnego kształtu obiektu 3D.

Front takiej litery wykonany jest z plexi kolorowej, o grubości 3 mm. Wewnątrz znaku znajdują się markowe moduły LED 12V, w pełni wodoodporne, ze stabilizacją napięcia, aluminiową płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło. Boki litery wykonane z giętej maszynowo taśmy aluminiowej nie przepuszczają światła - w rezultacie świeci tylko lico litery.

W niniejszej technologii umożliwiamy realizację znaków o wysokości od 20 cm nawet do 150 cm.
Głębokość znaków zależeć będzie od wybranej taśmy (standardowo jest to 8-9 cm).

Proponujemy szeroką paletę kolorów pleksi do wyboru, a także różne barwy taśm aluminiowych - w tym atrakcyjna taśma z efektem lustra.

Z tyłu każdej litery wyprowadzony jest przewód zasilający (o długości minimum 50 cm). Na życzenie Klienta do zestawu możemy dołączyć markowy wodoodporny zasilacz 12V.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz indywidualnej wyceny podświetlanego szyldu składającego się z obiektów 3D LED z bokami ALU.

poprzednia « Litery 3D podświetlane z taśmy aluminiowej » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!