PL | DE | EN
Love / Pisane, kolorowe LOVE, podświetlane LED RGB, sterowane z pilota

Wyjątkowa dekoracja literowa - podświetlany napis LOVE świecacy w różnych kolorach i czcionce z odręcznym pismem

Pisane litery LOVE z sercem zamiast litery "o" zostało wykonane z 3 materiałów, w kolorze białym. Plexi do podświetleń została wykorzystana na froncie, boki wykonano z taśmy aluminiowej, precyzyjnie giętej maszynowo, tyły znaków zrobiono z 10mm PCV. Ze względu na zastosowane materiały, pisane LOVE świeci frontem, z wykorzystaniem energooszczędnych modułów LED RGB. Oznacza to, że napis jest sterowany pilotem RF i może świecić w różnych kolorach oraz w różnych trybach tj. można ustawić stały wybrany kolor lub korzystać z efektów świetlnych: miganie, zanikanie, dynamiczne przejścia itp. Napis może świecić również jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi.

Pisany napis LOVE proponujemy Państwu w następujących rozmiarach:

Specyfikacja produktu:

Litery wykonane są z elementów wodoodpornych, lecz nie hermetycznych, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie. Ponadto, ponieważ są stawiane, a nie trwale mocowane, w razie silnego wiatru należy zapewnić im osłonę.

Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach

Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!