PL | DE | EN | CZ
O nas
„Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na poszukiwaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu."
Marcel Proust
 

Reklama dźwignią handlu! Lecz jak mam to zrobić, żeby zamiast ponoszenia tylko wydatku, móc liczyć zyski z każdej wydanej na nią złotówki?
Agencje reklamowe to profesjonalni sprzedawcy. Chcę im powierzyć swój biznes, ale czy oni zechcą zarabiać dla mnie, a nie na mnie?
Lubię kupować, ale nie lubię, gdy ktoś mi coś sprzedaje. Mam dobry produkt, może obroni się sam?

Jeśli któraś z powyższych obaw dotyczy również Ciebie, to trafiłeś w dobre ręce. Nasi Klienci wiele nas nauczyli od 2010 roku i ciągle uczą, a my jesteśmy im wdzięczni nie tylko za ciągłość zleceń, ale również za dostarczanie motywacji do pracy i możliwość rozwoju. 

A czego się tak naprawdę nauczyliśmy? Tego, że jako agencja reklamy i dekoracji rośniemy w siłę, tylko wtedy gdy rosną nasi Klienci. Sukces naszych Klientów i wzrost ich sprzedaży stał się naszym celem. W wypełnianiu naszej misji pomaga nam ciągły rozwój technologiczny i jakościowy, który łączymy z różnego rodzaju szkoleniami, by doskonalić swoje umiejętności. A inspirację czerpiemy wszędzie, zwłaszcza od naszych Klientów z różnych branż. Niemało emocji i zarazem możliwości dostarcza nam również, wciąż zmieniająca się sytuacja ekonomiczno-polityczna i dynamiczny rozwój informatyczny. Dlatego pracujemy ciężko, ale skutecznie i z entuzjazmem.

 

Zgodnie z zasadą "jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego", my wyspecjalizowaliśmy się w reklamie świetlnej zewnętrznej jak i wewnętrznej. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową obsługę oraz bezpłatne doradztwo w wyborze optymalnego rozwiązania przy:
- planowanym budżecie, 
- stawianych celach 
- określonych warunkach fizycznych. 
Oferowany przez nas wachlarz produktów reklamowych jest bardzo bogaty i zróżnicowany, dlatego podzieliliśmy go na kilka podstawowych kategorii, jak reklama zewnętrzna świetlna i niepodświetlana, produkty dekoracyjne, ekspozytory i prezentery, czy kreacja wizerunku.

 

Jeśli tylko dana działalność posiada swoje biuro stacjonarne, mały punkt sprzedaży, czy nawet sieć marketów na terenie całej Europy, jest to Klient, któremu jesteśmy w stanie pomóc. Nasze produkty informacyjno-dekoracyjne przyciągną Klientów, potęgują odpowiedni klimat przedsiębiorstwa i utrwalają markę wśród jej odbiorców. Gwarantujemy, że tyle samo kreatywności wkładamy w duże kampanie wizerunkowe, jak i drobne reklamy. Przyjęta polityka handlowa, a zwłaszcza fachowość obsługi, umożliwia sprzedaż produktów i świadczenie usług na terenie całego kraju, jak i eksportowanie naszych wyrobów do innych krajów Europy. 

 

Każdy kto działa w takiej branży jak reklama, doskonale zdaje sobie sprawę że nie jest łatwo odkryć, co dla Klienta ma prawdziwe znaczenie i przyniesie mu realną wartość. Jednak "niełatwo" nie znaczy, że jest to nie możliwe. Wręcz przeciwnie - to wyzwanie, które sprawia, że kawa w firmie nie jest na pierwszym planie. 

Dziękujemy za skrzydła, których dodajecie nam każdego dnia i zapraszamy do kontaktu!
Dołożymy wszelkich starań, by doświadczenia związane z naszą
pracą dla Was były czystą przyjemnością.

Jeśli dobrnęliście, aż do tego fragmentu tekstu, to zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wybranych realizacji i opinią wystawioną przez naszych Klientów, które powiedzą więcej niż jakiekolwiek słowa.

Zapraszamy do naszego biura