PL | DE | EN
Love / Napis MIŁOŚĆ podświetlany energooszczędnymi żarówkami LED, biały

Biały napis MIŁOŚĆ z żarówkami na wesele, ślub, zaręczyny

"Żyjemy w Polsce, więc mówmy po Polsku!"- po takich uwagach powstał napis MIŁOŚĆ. To unikatowa alternatywa dla popularnego napisu LOVE. Idealne rozwiązanie dla osób, które cenią klasykę, prostotę, a także... pięknie brzmiący język ojczysty!

Napis MIŁOŚĆ jest dekoracją przeznaczoną dla par wybierających klasykę i prostotę symboli. Litery MIŁOŚĆ mają bardzo szerokie zastosowanie, od takich uroczystości jak zaręczyny, ślub i wesele, po walentynki, rocznice czy scenografię do klipów muzycznych lub ślubnych filmów, a nawet jako atrakcja w kąciku fotograficznym dla gości.

Napis MIŁOŚĆ w wersji RETRO (podświetlenie żarówkami LED) oferujemy w wielkościach:

Uwaga*: Wysokości liczone dla litery M, litery Ś oraz Ć są nieco wyższe.

Produkt ten, z możliwością wyboru wielkości, dostępny jest w naszym sklepie.

Napis MIŁOŚĆ może mieć również indywidualny, dużo atrakcyjniejszy wygląd, dzięki ażurowym nakładkom. Obecnie w ofercie posiadamy kilka gotowych wzorów:

Więcej o wzorach znajdą państwo w realizacjach. Istnieje również możliwość zaprojektowania na zamówienie indywidualnych ażurów.

Specyfikacja produktu:

Litery wykonane są z elementów wodoodpornych, lecz nie są hermetyczne, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie. Ponadto, ponieważ są stawiane, a nie trwale mocowane, w razie silnego wiatru należy zapewnić im osłonę.

Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach

Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!