Love / Kolorowe LOVE w stylu retro, podświetlane modułami LED RGB, sterowane z pilotaEstetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

Dynamika, oryginalność i efekt WOW, to 3 najczęściej padające słowa określające ten produkt. Przestrzenny napis LOVE łączy w sobie nowoczesność ze stylem retro i jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy oprócz pięknej dekoracji sali, oczekują niesamowitego efektu wizualnego.

Znakomitą alternatywą dla popularnego napisu LOVE w stylu rustykalnym tj. z ledowymi, nie grzejącymi się żarówkami, jest unikatowy zestaw LOVE z podświetleniem LED RGB. Litery te mają podobny wygląd jak w stylu RETRO, tzn. ta sama wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i tył wykonane z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami i w różnych sekwencjach, sterowanych z pilota.

Przestrzenne litery LOVE LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilającą ze sterownikiem. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem RF, również będącym częścią zestawu.

LOVE LED RGB z licem z plexi zachwyci wspaniałym efektem wizualnym w nocy, wypełniając całą przestrzeń barwnymi, migoczącymi światłami.

Dodatkową zaletą prezentowanego napisu jest możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Koszt zakupu liter LOVE LED RGB uzależniony jest od ich wysokości:

Kwiatowe LOVE LOVE w serduszka ażurowe LOVE 

 

Teraz każdy napis podświetlany LOVE może mieć całkiem nowy, dużo atrakcyjniejszy wygląd, dzięki specjalnym zdobionym nakładkom. Ażurowe zdobienia doskonale nadają się do kolorowego LOVE, podświetlanego modułami LED RGB, jak i LOVE podświetlanego żarówkami. Obecnie w ofercie posiadamy kilka gotowych wzorów:

  • ażur kwiatowy
  • ażur w serca
  • ażur góralski (inspirowany parzenicami i rozetkami)
  • ażury folkowe (kwiatowo-ludowe z wykorzystaniem mandali)

Więcej o wzorach znajdą państwo w realizacjach. Istnieje również możliwość zaprojektowania na zamówienie indywidualnych ażurów.

Przykładowy koszt kompletu 4 szt. ażurowych nakładek wynosi:

  • dla wysokości 100 cm = cena: 700 zł brutto
  • dla wysokości 120 cm = cena: 850 zł brutto

Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery w czasie transportu. 

Koszt zestawu 4 szt. pokrowców wynosi:

  • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = 1300 zł brutto
  • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = 1790 zł brutto

Specyfikacja produktu:

Litery wykonane są z elementów wodoodpornych, lecz nie hermetycznych, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie. Ponadto, ponieważ są stawiane, a nie trwale mocowane, w razie silnego wiatru należy zapewnić im osłonę.

Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!