PL | DE
Love / Kolorowe LOVE w stylu retro, podświetlane modułami LED RGB, sterowane z pilotaEstetyczne i profesjonalne wykonanie liter LOVE na śluby i wesela

Dynamika, oryginalność i efekt WOW, to 3 najczęściej padające słowa określające ten produkt. Przestrzenny napis LOVE łączy w sobie nowoczesność ze stylem retro i jest idealnym rozwiązaniem dla Klientów, którzy oprócz pięknej dekoracji sali, oczekują niesamowitego efektu wizualnego.

Znakomitą alternatywą dla popularnego napisu LOVE w stylu rustykalnym tj. z ledowymi, nie grzejącymi się żarówkami, jest unikatowy zestaw LOVE z podświetleniem LED RGB. Litery te mają podobny wygląd jak w stylu RETRO, tzn. ta sama wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i tył wykonane z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami i w różnych sekwencjach, sterowanych z pilota.

Przestrzenne litery LOVE LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilającą ze sterownikiem. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem RF, również będącym częścią zestawu.

LOVE LED RGB z licem z plexi zachwyci wspaniałym efektem wizualnym w nocy, wypełniając całą przestrzeń barwnymi, migoczącymi światłami.

Dodatkową zaletą prezentowanego napisu jest możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Koszt zakupu liter LOVE LED RGB uzależniony jest od ich wysokości:

Kwiatowe LOVE LOVE w serduszka ażurowe LOVE 

 

Napis LOVE może mieć również indywidualny, dużo atrakcyjniejszy wygląd, dzięki specjalnym zdobionym nakładkom. Obecnie w ofercie posiadamy 3 gotowe wzory ażurowych nakładek:

  • ażur kwiatowy
  • ażur w serca
  • ażur góralski

W ofercie posiadamy gotowe wzory, co nie wyklucza zamówienia indywidualnego projektu.

Koszt zestawu 4 szt. ażurowych nakładek wynosi:

  • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = cena: 700 zł brutto
  • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = cena: 850 zł brutto

Do prezentowanego napisu LOVE w rozmiarze 100 i 120 cm, posiadamy również mocne i grube, warstwowe pokrowce zabezpieczające poszczególne litery. 

Koszt zestawu 4 szt. pokrowców wynosi:

  • dla wysokości napisu LOVE 100 cm = 1300 zł brutto
  • dla wysokości napisu LOVE 120 cm = 1790 zł brutto

Specyfikacja produktu:

Litery wykonane są z elementów wodoodpornych, lecz nie hermetycznych, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie. Ponadto, ponieważ są stawiane, a nie trwale mocowane, w razie silnego wiatru należy zapewnić im osłonę.

Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!