PL | DE | EN
Love / Kolorowa MIŁOŚĆ wykonana z PCV, podświetlana modułami LED RGB, , sterowane z pilota

Kwiatowa MIŁOŚĆ, ażurowe nakładki

MIŁOŚCI zawsze jest niedosyt, prawda? My też tak czujemy, dlatego powstał kolejny projekt "KOLOROWA MIŁOŚĆ", podświetlona modułami LED RGB. Litery te mają podobny wygląd jak w modelu podświetlanym żarówkami, tzn. ta sama wielkość, głębokość, ten sam kształt, boki i tył wykonane z PCV 10 mm, lecz różnią się frontem, który w tej wersji wykonany jest z białej plexi z połyskiem. Wewnątrz liter znajdują się w pełni wodoodporne moduły ledowe RGB, dzięki czemu fronty liter świecą różnymi kolorami i w różnych sekwencjach, sterowanych z pilota.

Przestrzenne litery MIŁOŚĆ LED RGB zaopatrzone są w około 3m przewody oraz skrzynkę zasilającą ze sterownikiem. Tryby, kolory i jasność świecenia są kontrolowane intuicyjnym pilotem RF, również będącym częścią zestawu.

MIŁOŚĆ LED RGB z licem z plexi zachwyci wspaniałym efektem wizualnym w nocy, wypełniając całą przestrzeń barwnymi, migoczącymi światłami.

Dodatkową zaletą prezentowanego napisu MIŁOŚĆ jest możliwość ustawienia stałego światła białego - dzięki czemu napis będzie świecił jak dekoracja podświetlona klasycznymi LEDami białymi!

Kolorową miłosną dekorację proponujemy Państwu w dwóch rozmiarach:

Uwaga*: Wysokości liczone dla litery M, litery Ś oraz Ć są nieco wyższe.

Produkt ten, z możliwością wyboru wielkości, dostępny jest w naszym sklepie.

Kwiatowa MIŁOŚĆ, ażurowe nakładki

Napis MIŁOŚĆ może mieć również indywidualny, dużo atrakcyjniejszy wygląd, dzięki ażurowym nakładkom. Obecnie w ofercie posiadamy kilka gotowych wzorów:

  • ażur kwiatowy
  • ażur w serca
  • ażur góralski (inspirowany parzenicami i rozetkami)
  • ażury folkowe (kwiatowo-ludowe z wykorzystaniem mandali)

Więcej o wzorach znajdą państwo w realizacjach. Istnieje również możliwość zaprojektowania na zamówienie indywidualnych ażurów.

Przykładowy koszt kompletu 6 szt. ażurowych nakładek znajdą Państwo w naszym sklepie.

 

Specyfikacja produktu:

Litery wykonane są z elementów wodoodpornych, lecz nie hermetycznych, dlatego w czasie deszczu zaleca się ich odłączenie od prądu i schowanie. Ponadto, ponieważ są stawiane, a nie trwale mocowane, w razie silnego wiatru należy zapewnić im osłonę.

Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach 

Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!