PL | DE | EN
Love / DREWNIANE litery LOVE PODŚWIETLANE STYLOWYMI ŻARÓWKAMI FILAMENTOWYMI

DREWNIANE litery LOVE z żarówkami 

Zastanawiają się Państwo nad tym który napis LOVE jest atrakcyjniejszy: biały czy drewniany? To już zależy od indywidualnych upodobań Pary Młodej. Można natomiast być pewnym, że realizując dekorację ślubną u nas, mają Państwo najszerszy wybór produktów, profesjonalną obsługę, markowe materiały i sprawdzoną technologię!

Wybranie sklejki jako materiału do liter LOVE ma swoje plusy i minusy, w praktycznym zastosowaniu napisu. Niewątpliwie zaletą jest możliwość łatwego nadania mu własnego koloru lub odcienia, poprzez zastosowanie na przyklad wybranej lakierobejcy. Ograniczeniem natomiast jest jego przeznaczenie głównie do zastosowania wewnętrznego. Możliwe jest oczywiście naniesienie zabezpieczenie drewna (w postaci odpowiednich lakierów), jednak pozostawienie napisu na ulewnym deszczu lub stojącego na mokrym terenie może nieść konsekwencje w postaci wchłonięcia przez niego wody.

Koszt zakupu liter LOVE uzależniony jest od wysokości napisu:

Uwaga: Wspomniana wyżej opcjonalna usługa bejcowania sklejki drewnianej to dodatkowy koszt 300 zł brutto.

Specyfikacja produktu:

Litery wykonane ze sklejki nie nadają się do stosowania na zewnątrz. Pomimo nawet ewentualnego zabezpieczenie drewna, w mniejszym lub większym stopniu zawsze chłonie wilgoć.

Więcej zdjęć dostępnych jest w naszych realizacjach

Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!