PL | DE | EN
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Reklama przestrzenna ze styroduru - OSP KARŁOWICEReklama przestrzenna ze styroduru - OSP KARŁOWICE

Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru

W naszej pracy zdarza nam się wspierać różne oddziały Straży Pożarnej, w zakresie produkcji reklamy zewnętrznej danej jednostki. Najczęściej jest to reklama świetlna składająca się z liter 3D z plexi LED, ale zdarzają się także zamówienia na przestrzenne litery niepodświetlane.

Takie znaki produkujemy ze styroduru malowanego lub w atrakcyjniejszej wersji styroduru malowanego z licem plexi 3mm. Fronty z plexi usztywniają i zabezpieczają literę, a dodatkowo cechują się atrakcyjnym połyskiem.

Przykładem takiej realizacji jest reklama zewnętrzna, którą mieliśmy przyjemność wykonać dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Karłowicach. Zlecenie to obejmowało litery 3D ze styroduru malowanego o wysokosci 40 cm.

W przypadku zapotrzebowania na oznakowanie jednostki strażackiej, serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia i naszych możliwości.

PS. Serdeczne pozdrowienia dla OSP Karłowice oraz podziękowania za udostępnienie zdjęć.

poprzednia « Przestrzenne produkty reklamowe, informacyjne i dekoracyjne ze styroduru » następna
Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!