PL | DE
Realizacje / Niepodświetlana reklama i dekoracje
Naklejki magnetyczneNaklejki magnetyczneNaklejki magnetyczne

Naklejki magnetyczne

Naklejki magnetyczne działają jak magnes na lodówkę, który doskonale trzyma się metalowej karoserii, nawet przy bardzo dużych prędkościach, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości i odpowiedniej grubości folii magnetycznej. Z takich naklejek często korzystają taksówkarze, aby uniknąć ciągłego i drogiego czyszczenia swoich, często luksusowych aut, z pozostałości kleju i folii.

Nasze produkty charakteryzuje:

  • Adekwatna grubość oferowanej folii magnetycznej - 0,7 mm, zapewnia jej odpowiednią przyczepność, nawet przy bardzo dużych prędkościach.
  • Folia magnetyczna wyklejana jest trwałą folią firmy ORACAL o wysokiej jakości, zadrukowaną w pełnym kolorze, na nowoczesnej maszynie solwentowej.
  • Całość zabezpieczana jest laminatem błysk, który dodatkowo zapewnia nieścieralność druku oraz odporność na warunki atmosferyczne.
  • Nasze projekty cechuje dbałość o szczegóły i duża atrakcyjność, która przekłada się bezpośrednio na zwiększenie zysków naszych Klientów.
  • Wykonane przez nas naklejki magnetyczne są przeznaczone do długotrwałej ekspozycji na zewnątrz budynków i pojazdów.
 

Prezentowane obok przykłady to naklejki magnetyczne wycinane po obrysie według indywidualnego kształtu, nadającego im niepowtarzalny charakter. Więcej o oferowanych produktach znajda państwo w naszym sklepie www.brandekor.na.allegro.pl

 

 

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!