PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, szablonów malarskich,
naklejek dekoracyjnych
i wielu innych produktów ozdobnych

45-222 Opole, ul. Oleska 71A  
tel.: +48 77 445 83 43  
 
Aukcje allegro
Usługi internetowe i multimedialne

BRANDEKOR Usługi internetowe i multimedialne

Jako agencja interaktywna realizujemy kompleksową obsługę w zakresie przygotowywania i przeprowadzania kampanii reklamowych w Internecie oraz grafiki komputerowej.

Tworzymy niepowtarzalne projekty WWW: serwisów produktowych i firmowych, portali informacyjnych, serwisów społecznościowych, czy sklepów internetowych. Nasze projekty są atrakcyjne i zgodne z panującymi trendami, a co ważniejsze, zoptymalizowane pod kątem użyteczności i pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Na życzenie Klienta przeprowadzamy również całe wdrożenia, przy współpracy z zewnętrzną firmą informatyczną, u której nasi Klienci otrzymują korzystne wyceny i rabaty, usługę hostingu oraz adres WWW (domenę). Usługi internetowe i multimedialne obejmują również projektowanie wszelkiego rodzaju reklam on-line, statycznych i animowanych, a w szczególności banerów, skyscraper’ów, watermark’ów / tapet, mailingów, prezentacji.

 

Dla naszych klientów zajmujemy się również prowadzeniem serwisów, które obejmuje nie tylko ich administrację i aktualizację, ale również prowadzenie działalności promocyjnej, w tym utrzymanie kont powiązanych na portalach społecznościowych i blogach oraz utrzymywanie kontaktu z klientem serwisu. Serwis www.slubne-auto.pl jest jednym z takich serwisów, zapraszamy do jego odwiedzenia.
Optymalizacja stron WWW, czy też ich rewitalizacja, jest często pierwszym, bardzo skutecznym krokiem do wzmocnienia pozycji i sprzedaży internetowej.

 

Inną naszą usługą jest sprzedaż różnorodnych form reklam na innych witrynach internetowych. Współpracujemy z wieloma serwisami WWW, od dużych portali o charakterze społecznościowym po mniejsze wyspecjalizowane, czy serwisy „zapleczowe” wąsko-tematyczne. Różnorodność oferty umożliwia nam idealne jej dopasowanie do potrzeb naszych Klientów.
Przykładowa lista serwisów tematycznych, na których możemy umieścić reklamę tekstową lub graficzną:


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą:

 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe