PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, szablonów malarskich,
naklejek dekoracyjnych
i wielu innych produktów ozdobnych

45-222 Opole, ul. Oleska 71A  
tel.: +48 77 445 83 43  
 
Aukcje allegro
Reklama świetlna
litery 3D podświetlane z plexilitery 3D podświetlane z plexilitery 3D podświetlane z plexilitery 3D podświetlane z plexi
litery 3D podświetlane z plexi

Projekt MAXIMUS to realizacja niestandardowej czcionki w formie liter 3D z plexi niebieskiej, podświetlanych LED. Znaki wykonane w tej technologii posiadają świecące fronty i boki. Taki efekt stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla liter blokowych z bokami z giętej taśmy aluminiowej (w których świecą tylko fronty).

Zaletą kloszy liter z plexi jest możliwość łączenia kolorów (oprócz jednolitych kloszy, jak na zdjęciach obok, możemy również wykonać świecące klosze dwukolorowe - np. fronty niebieskie, boki białe).

Litery 3D z plexi LED naszej produkcji posiadają 8 cm głębokości, dzięki czemu uzyskujemy optymalne podświetlenie znaku. Produkty tego typu wykonujemy o wysokości od 30 cm do nawet 120 cm. Do podświetlenia znaków używamy markowych modułów LED 12V, które są w pełni wodoodporne, ze stabilizacją napięcia, płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło. Z każdej litery wyprowadzony jest przewód zasilający (do podłączenia zasilacza).

Napis z liter 3D, pod względem montażu, możemy wykonać w 3 wariantach - do wyboru:

  • sam napis (przekazujemy osobne litery)
  • napis na stelażu (litery zamontowane na stelażu z profili aluminiowych)
  • napis na płycie podkładowej (litery zamontowane na dibondzie 3 mm)

Do realizacji napisów w technologii 3D z plexi LED najbardziej zalecane są czcionki standardowe, natomiast istnieje również produkcja bardziej zaawansowanych fontów lub logotypów. Wykonalność czcionki lub logo określamy po przesłaniu nam projektu (najbardziej wskazany jest plik w wersji wektorowej). Każda realizacja logo 3D podświetlanego lub napisu w czcionce niestandardowej podlega indywidualnej wycenie.

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!

 

 

 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe