PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, szablonów malarskich,
naklejek dekoracyjnych
i wielu innych produktów ozdobnych

45-222 Opole, ul. Oleska 71A  
tel.: +48 77 445 83 43  
 
Aukcje allegro
Reklama świetlna
litery 3D podświetlane z plexilitery 3D podświetlane z plexi
litery 3D podświetlane z plexi

Litery 3D z plexi podświetlane LED to jedna z głównych pozycji w naszej ofercie reklamy zewnętrznej. Jest to doskonały sposób na uzyskanie efektownego szyldu: atrakcyjnego w ciągu dnia i bardzo widocznego w nocy (ponieważ znaki świecą całą swoją powierzchnią - frontem i bokami). Dodatkową zaletą tej technologii jest możliwość stosowania różnorodnych czcionek i kształtów, a także możliwość dobierania różnych kolorów plexi (np. lico litery w jednym kolorze, boki liter w innym kolorze). Podczas realizacji każdego szyldu, na życzenie Klienta możemy dobrać do całego napisu odpowiedni zasilacz i dołączyć go do zestawu w atrakcyjnej cenie.

Litery 3D z plexi podświetlane LED możemy wykonać w różnych wielkościach - od 25 cm do nawet 100 cm wysokości! Doskonałym przykładem wykonanych przez nas znaków o największej możliwej wysokości (100 cm) jest prezentowany obok szyld VOLVO. Lica zostały wykonane z plexi w kolorze granatowym, natomiast boki - w kolorze białym.

Prezentowane powyżej zdjęcia ukazują dodatkowo sposób montażu wykonanych przez nas liter 3D. Montaż jest prosty: polega na odkręceniu klosza liter, przykręceniu do elewacji tyłu liter (wykonanego z płyty PCV), podłączeniu elektryki i nałożeniu klosza (z przykręceniem).

Podświetlenie stosowane w naszej firmie to wodoodporne, markowe moduły LED, o wzmocnionej jasności i szerokim kącie świecenia. Wykonywane przez nas litery przeznaczone są do długotrwałej ekspozycji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, co gwarantuje zastosowanie najwyższej jakości materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne (słońce, deszcz, mróz).

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!

 

 

 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe