PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, znaków przestrzennych,
szablonów malarskich, dekoracji podświetlanych,
naklejek magnetycznych i wielu innych produktów ozdobnych.

  ul. Technologiczna 4 (budynek/brama 3)
45-839 Opole
tel.: +48 880 881 882
 
Aukcje allegro
Reklama świetlna
kasetony podświetlane LED z dibondu (prostokątne, wypukłe, z literami 3D, z podświetlaniem od tyłu)kasetony podświetlane LED z dibondu (prostokątne, wypukłe, z literami 3D, z podświetlaniem od tyłu)

kasetony podświetlane LED z dibondu (prostokątne, wypukłe, z literami 3D, z podświetlaniem od tyłu)

Kasetony reklamowe 

Zaprezentowany na zdjęciu kaseton, przedstawia cztery różne techniki/możliwości wykonania podświetlanego napisu lub grafiki.

  • OPCJA STANDARD - w pierwszym przykładzie (licząc od lewej), podświetlana litera została standardowo wyfrezowana w tym przypadku w dibondzie srebrnym szczotkowanym, a następnie podklejona plexi opal.
  • OPCJA EXCLUSIVE - w drugim zastosowaniu litera jest wypukła na 10mm, dzięki zastosowaniu dodatkwo bezbarwnej plexi ciętej laserowo. Takie rozwiazanie daje efekt świecenia krawędziowego, tworząc delikatną poświatę wokół litery.
  • OPCJA 3D - trzecie rozwiazanie to połączenie kasetonu z literami przestrzennymi. Element podświetlany wykonany jest jak zwykły element blokowy z plexi, gięty termicznie, o głębokości 4-5cm. Taki element nadaje całości efektu trójwymiarowego i świeci zarówno przodem jak i bokami, podświetlając również podłoże.
  • OPCJA Z PODŚWIETLENIEM OD TYŁU - ostatnia z zaprezentowanych technik to element podświetlany od tyłu i mocowany do kasetonu na dystansach. Tak jak w tradycyjnym podświetlaniu typu "halo", światło rozprasza się delikatnie na odbitej powierzchni, tworząc również efekt trójwymiarowości.

Dodatkowo całość kasetonu została również podświetlona po obwodzie, tworząc charakterystyczną łunę wokół niego.
Prezentowany, wzorcowy kaseton znajduje się w naszej firmie - zapraszamy do jego obejrzenia i przedyskutowania szczegółów realizacji.

Zapraszamy do naszego biura w Opolu.

 

Opinie
Średnia ocena 0,0 (0 opinii)12345
12345
refresh
Zapytaj o cenę

W razie zainteresowania produktami podobnymi do prezentowanych na tej stronie, zapraszamy do przesłania zapytania o niezobowiązującą wycenę.

 

Zamów wycenę!

 

 

 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe