PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, znaków przestrzennych,
szablonów malarskich, dekoracji podświetlanych,
naklejek magnetycznych i wielu innych produktów ozdobnych.

  ul. Technologiczna 4 (budynek/brama 3)
45-839 Opole
tel.: +48 880 881 882
 
Aukcje allegro
Nowy produkt - litery 3D LED z taśmy ALU!

Nowy produkt

Przedstawiamy nowość w naszej ofercie: litery 3D podświetlane LED z bokami wykonanymi z giętej maszynowo taśmy aluminiowej.

Produkt ten może być ciekawą alternatywą dla liter 3D z kloszem z plexi, jeśli boki liter nie muszą być podświetlane. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości taśmy aluminiowej możliwe jest uzyskanie niemal dowolnego, nawet bardzo trudnego kształtu obiektu 3D.

Front takiej litery wykonany jest z plexi kolorowej, o grubości 3 mm. Wewnątrz znaku znajdują się markowe moduły LED 12V, w pełni wodoodporne, ze stabilizacją napięcia, aluminiową płytką chłodzącą oraz soczewką rozpraszającą światło. Boki litery wykonane z giętej maszynowo taśmy aluminiowej nie przepuszczają światła - w rezultacie świeci tylko lico litery.

W niniejszej technologii umożliwiamy realizację znaków o wysokości od 20 cm nawet do 150 cm.
Głębokość znaków zależeć będzie od wybranej taśmy (standardowo jest to 8-9 cm).

Proponujemy szeroką paletę kolorów pleksi do wyboru, a także różne barwy taśm aluminiowych - w tym atrakcyjna taśma z efektem lustra.

Z tyłu każdej litery wyprowadzony jest przewód zasilający (o długości minimum 50 cm). Na życzenie Klienta do zestawu możemy dołączyć markowy wodoodporny zasilacz 12V.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu (biuro@brandekor.pl) w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz indywidualnej wyceny podświetlanego szyldu składającego się z obiektów 3D LED z bokami alu.

Zobacz także:

 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe