PL | DE
Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Znaki aptecznePrezenteryKasetony i inne elementy graficzne 3D (przestrzenne), podświetlane LED, LeuchtkästenKrzyże apteczneLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDObrazy drukowane na płótnieEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Kaseton przestrzenny (exclusive)Reklama przestrzenna ze styroduruLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z plexiDekoracje przestrzenne (wystrój wnętrz)Litery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDKasetony z płyty typu dibondReklama przestrzenna ze styroduruKasetony kwadratowe (CUBE) z plexiDisplaye, lampki dla dzieciLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruKasetony montowane pod kątem 90 stopni do ściany (semafory)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDTabliczki dekoracyjne i informacyjneEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiLitery podświetlane od tyłu (z efektem HALO)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDEkspozytory, prezentery, stojaki, kieszenie na ulotki, podstawki z plexi, wizytowniki, cenówkiKasetony z płyty typu dibondLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzablony malarskieLitery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDReklama przestrzenna ze styroduruSzablony malarskieKaseton przestrzenny z plexi OKRĘGI (ROUND)Litery 3D (przestrzenne) z plexi, podświetlane LEDSzyldy, tablice reklamoweKasetony z płyty typu dibond z przestrzennym napisemSzablony malarskie
NASZE REALIZACJE
Dekoracje ścienne
BRANDEKOR 
Pracownia reklamy i dekoracji 
Producent reklam świetlnych, znaków przestrzennych,
szablonów malarskich, dekoracji podświetlanych,
naklejek magnetycznych i wielu innych produktów ozdobnych.

  ul. Technologiczna 4 (budynek/brama 3)
45-839 Opole
tel.: +48 880 881 882
 
Aukcje allegro
Nowa usługa - litery 3D z giętych taśm aluminiowych

BRANDEKOR giętarka taśma alu

Automatyczna wyginarka CNC, model ECO 160 DELUXE, marki Automatic Letter Bender - to nasz najnowszy nabytek, zapewniający nam możliwość sprawnej produkcji najwyższej jakości liter 3D i szyldów wykonanych z giętych taśm aluminiowych.

ALB-01 ECO 160 DELUXE to wysokiej klasy giętarka do taśm profilowanych i płaskich. Maszyna jest całkowicie zautomatyzowana, a wymienny frez umożliwia realizacje znaków zarówno z taśm aluminiowych, jak i ze stali nierdzewnej. Wygina taśmy ryflowane, alurapid, taśmy 3D oraz miedziane (zakres wyginanych taśm: grubość 0,4-1,0 mm szerokość 20-160 mm; minimalny promień gięcia 12 mm).

Gięcie taśm aluminiowych i taśm ze stali nierdzewnej

Sprzęt tego typu zastępuje niełatwy i czasochłonny proces manualnego gięcia liter przestrzennych, znacznie przyspieszając czas produkcji i ułatwiając nam wykonanie nawet bardzo nietypowych kształtów. Model ECO 160 DELUXE posiada oprogramowanie, które na bieżąco steruje posuw taśmy i proces gięcia.

Gięcie taśm aluminiowych i taśm ze stali nierdzewnej

W rezultacie oferujemy Państwu realizację obiektów 3D (podświetlanych LED lub niepodświetlanych) o bokach z taśmy aluminiowej: liter, znaków, logotypów i kasetonów o różnych, nawet bardzo nietypowych kształtach.

Zlecenia tego typu podlegają indywidualnej wycenie. Zapytania prosimy kierować drogą mailową na adres: biuro@brandekor.pl.

Gięcie taśm aluminiowych i taśm ze stali nierdzewnej

ALB-01 ECO 160 DELUXE - parametry techniczne:

  • grubość taśmy: aluminum 0,4-1 mm; stal nierdzewna 0,6-0,7 mm
  • szerokość taśmy (grubość liter): 20-160 mm
  • minimalny promień gięcia: 12 mm
  • rozmiar łuku: 45-135°
  • minimalna wysokość liter: 80 mm

Zobacz także:

 

Formularz kontaktowy

refresh

* - pola obowiązkowe